Share

Rõdupiirded

Rõdupiirded

Rõdupiirded

Rõdupiirded

Rõdupiirded avavad rõdule isikupära ning lisaks turvalisuse seisukohast on olulised disainielemendid. Loomulikul on oluline, et rõdu seisukord oleks hea ja piirded tugevalt kinni, et ära hoida erinevaid õnnetusjuhtumeid. On võimalik luua kinniseid ja lahtiseid rõdusid, vastavalt maja eripäradele ja kasutustingimustele. Meie spetsilistid aitavad valida just sobivad materjalid ja rõdupiirete lahendused igale hoonele.

Rõdupiirete materjalid

Rõdupiirdeid on võimalik paigaldada erinevatest materjalidest.

Klaas-alumiiniumpiire

Klaasist või alumiiniumist rõdupiire sobib paigaldamiseks nii eesehitistele kui ka renoveerimist vajavatele hoonetele. Klaas-alumiiniumpiire on vastupidav ja stiilne, lisaks sellele hooldusvaba ning soodne, kestes ilma lisainvesteeringuid tegemata aastakümneid. Klaas-alumiiniumpiire on ajatu disainiga ja stiilne, sobides erinevate hoonete disainiga.

Rõdu piirdeks võib paigalda nii tumedat klaasi kui ka plekki. Lisaks on võimalik luua väga personaalseid rõdupiirete lahendusi, vastavalt oma maitsele.

Klaaspiirded

Klaasitud rõdupiirded ehk klaaspiirded on puhta stiiliga, jättes rõdust õhulise mulje. Klaaspiirded on praktilised ning tehniliselt on võimalik neid paigaldada väga erinevatel viisisidel. See tagab igale hoonele oma isikupära ja disainilahendused.

Alumiiniumprofiilist rõdupiirded

Alumiiniumprofiilist rõdupiirded on hästi kerged ning nende suureks plussiks on see, et need ei hakka aastate jooksul roostetama. Nende paigaldamine on kiire ja lihtne, mis säästab kliendi aega, raha ja suurt ettevalmistustööd.

Alumiiniumist rõdupiirete eelised:

• Alumiinium on ilmastikukindel ja vastupidav suurtele temperatuuri kõikumistele
• Alumiinium ei roosteta ja vastupidav keskkonna kahjulikele mõjudele
• Ei vaja spetsiaalset hooldamist
• Vastupidav ja usaldusväärne materjal, mida on rõdupiirete puhul kasutatud pikalt
• Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas
• Kaasaegsed ja stiilsed

Rõdupiirded
Rõdupiirded