Share

Fassaadide renoveerimine

Fassaadide renoveerimine

Fassaadide renoveerimine

Fassaadide renoveerimine

Fassaadide renoveerimine annab kulunud välimusega majadele uue ilusa välimuse. Lisaks on korda tehtud maja fassaad eelduseks hoone heale sisekliimale ja elueale. Fassaadi renoveerimine tõstab kinnisvara väärtust ning aitab hoida hoones ära suuremad maja konstruktsioonidega seostud probleemid. Ilus renoveeritud fassaad annab kinnitust, et hoone on professionaalselt ehitatud, tagades elanikele täieliku mugavuse.

Fassaadi renoveerimise tööd

Fassaadi renoveerimise alla käib hulk erinevaid fassaditöid, nagu näiteks krohvimine, soojustamine või hoopiski uue fassaadikatte paigaldamine. Kõiki neid töid tehes tule jälgida ehitistele esitatavaid nõudeid- tugevus, stabiilsus, tuleohutus, keskkonnaohutus, energiasääst ja –tõhusus. Selleks, et fassaaditööd oleksid tehtud korrektselt tuleb jälgida kõiki hoonetega seotud nõudeid ning kasutada kvaliteetseid ehitusmaterjale.

Fassaadiviimistluse võimalused

Fassaade on võimalik renoveerida, kasutades väga erinevaid materjale, võimalusi ja ehituslahendusi. Maja fassaad annab hoonele oma näo ja eripära. Selleks, et valida parim fassaadi renoveerimise materjal on oluline kontrollida kogu hoone kvaliteeti, millised võimalused üldse fassaadi renoveerimiseks on ning kuidas oleks ehitulikult kõige mõistlikum fassaad korda teha.

Fassaadi renoveerimise hind ja maksumus sõltub suuresti just materjalide valikust ja hoone seisukorrast. Meie saame pakkuda mõistlikku hinna ja kvaliteedi suhet, tagades vastavalt teie hoonele sobiliku lahendusega.

Pakume oma teenuseid korteriühistutele, äriklientidele ja eraisikutele. Huvi korral võta meie kogenud spetsialistidega ühendust ning aitame sinu hoonel fassaadi renoveerida. Lähtume personaalselt kliendi soovidest, et leida parimad võimalikud lahendused. Oma töös jälgime alati ehitusnorme ja kvaliteeti.

Fassaaditööde teenused

• Fassaadide renoveerimine
• Fassaadide soojustamine
• Fassaadide krohvimine
• Fassaadide värvimine
• Puitfassaadide ehitamine

Fassaadide renoveerimine
Fassaadide renoveerimine